آراد برندینگ
خانه / خرید دمپایی یکبار مصرف / تولید دمپایی یکبار مصرف

تولید دمپایی یکبار مصرف

تولید دمپایی یکبار مصرف در کارخانه زرین ساپ با بهره گیری از بهترین دستگاه ها و متریال ها با کیفیت بالا انجام می گیرد و محصولات به شیوه نوین و از طریق اینترنت با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می گیرند.

قیمت دمپایی یکبار مصرف

قیمت دمپایی یکبار مصرف

دمپایی های یکبار مصرف در کارخانه زرین‌ساپ با در نظر گرفتن توان اقتصادی خریداران نرخ گذاری می شوند و تولید دمپایی یکبار مصرف از رونق خوبی برخوردار است. فروش این محصولات به صورت اینترنتی انجام می گیرد و به دلیل استقبال مشتریان فروش بسیار خوبی دارند و با تخفیفات استثنایی همراه شده اند. شما می توانید این محصولات را در بسته بندی های شکیل با قیمت مناسب خریداری کنید و سفارشات خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید. بنابراین اگر در نقاط دوری نسبت به کارخانه می باشید، نگران نباشید. با عملکرد سریع در ارسال به این محصولات با کیفیت دسترسی خواهید داشت.

تولید دمپایی یکبار مصرف

تولید دمپایی یکبار مصرف

انواع دمپایی های یکبار مصرف زرین ساپ در مدل های متنوع در اختیار خریداران قرار می گیرند و متقاضیان برند زرین ساپ به دلیل آن که محصولات متنوعی را ارائه می دهد و انواع دمپایی های یکبار مصرف را با کیفیت عالی و در شرایط بهداشتی تولید می کند مورد تایید قرار داده اند. عرضه کننده زرین ساپ هم قیمت ها را مناسب اعلام داشته و هم همکاری خوبی با مشتریان خود دارد. بخصوص در رابطه با مشتریانی که تقاضای عمده دارند.

فروش دمپایی یکبار مصرف

فروش دمپایی یکبار مصرف

فروش عمده دمپایی یکبار برای خریداران مقرون به صرفه خواهد بود چون همانطور که می دانید اگر میزان تهیه یک کالا به مقدار بیشتری باشد قیمت تمام شده آن کمتر خواهد بود. علاوه بر این که فروش دمپایی های حوله ای یکبار مصرف زرین ساپ در بسته بندی های متنوع و شکیل انجام می گیرد شما هتل‌داران عزیز می توانید با خرید عمده این محصولات از کارخانه زرین ساپ بهترین نوع آن ها را در اختیار مسافران و مهمانان خود قرار دهید و در مقابل خرید آن ها قیمت کمتری را بپردازید.

دمپایی یکبار مصرف هتلی

دمپایی یکبار مصرف هتلی

دمپایی های یکبار مصرف مدل های گوناگونی دارند و هر دمپایی کاربرد خاص خود را دارد و در مکان های مربوطه استفاده می گردد. دمپایی های یکبار مصرف هتلی از پر فروش ترین دمپایی ها در کشور هستند. یکی از خصوصیات این دمپایی ها این است که به صورت یک بار مورد استفاده قرار می گیرد و سپس دور انداخته می شوند. این امر موجب می شود تا پای افراد در معرض آلودگی و کثیفی قرار نگیرد و از نظر بهداشتی بسیار خوب است.

دمپایی حوله ای یکبار مصرف

دمپایی حوله ای یکبار مصرف

انواع دمپایی های یکبار مصرف حوله ای در کارخانه زرین‌ساپ با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب تولید می شوند این محصولات کیفیت عالی دارند و در مدل های زیبا طراحی و تولید می شوند و همچنین به دلیل این که وزن کمی دارند راحت و سبک می باشند. دمپایی های حوله ای یکبار مصرف زرین ساپ جنس نرمی دارند و معمولا در رنگ های سفید ارائه می شوند. استفاده از این محصولات در مکان های عمومی توصیه می شود زیرا از انتقال میکروب جلوگیری می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دمپایی یکبار مصرف

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی با توجه به میزان خرید قطعا درصد هایی فرق خواهد …