آراد برندینگ
خانه / حوله یکبار مصرف / خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف از گروه تولیدی زرین ساپ

خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف از گروه تولیدی زرین ساپ

گروه تولیدی زرین ساپ با فراهم نمودن خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف به صورت عمده توانسته است به عنوان یکی از مراکز معروف فروش، تولید و توزیع محصولات هتلی از جمله حوله یکبار مصرف هتلی شناخته شود.

خرید عمده حوله یکبار مصرف

خرید عمده حوله یکبار مصرف

در هتل ها و سالن های ماساژ بهترین جایگزین حوله های مرسوم، حوله های یکبار مصرف است که می تواند بهداشت محیط و بدن مشتریان و کیفیت ارایه خدمات بهداشتی را در اماکن عمومی و خصوصی بالا ببرد. قابل ذکر است از این حوله ها می توان برای خشک کردن دست و صورت استفاده کرد.

قدرت جذب آب بالا و امکان شستن و استفاده مجدد از آن برای چندین بار از مزایای مهم آن به شمار می رود و منافع اقتصادی خریدار را نیز تامین می کند. همچنین می توان از این حوله ها برای استفاده در نظافت و تمیزکاری نیز استفاده نمود

خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف

خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف

یک محصول فوق العاده برای کسانی که به بهداشت خودشان احترام قایلند بدون شک دستمال و حوله های یکبار مصرف است. با خرید اینترنتی حوله های یکبار مصرف از مجموعه زرین ساپ در هر شرایطی و در هر کجای ایران بدون حمل حوله شخصی با خیال راحت سفر کنید .این اطمینان به شما داده می شود که با استفاده از این حوله با قابلیت جذب بالای آب آن، بدن خود را کاملا خشک کرده و یک خریدی مقرون به صرفه و مفید را تجربه نمایید.

خرید پارچه حوله یکبار مصرف

خرید پارچه حوله یکبار مصرف

گروه تولیدی زرین ساپ با روج دادن خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف این قابلیت را دارد تا شست و شو و استفاده مجدد از این حوله ها را امکان پدیر نماید و این امر می تواند توجیه اقتصادی و بهداشتی این محصول را در زمره کالاهای نظافتی در صدر قرار دهد. قدرت جذب حوله یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید این کالای نظافتی است به همین سبب وجود این عامل تاثیرگذار پیشنهاد ویژه هر متخصصی برای بهداشت و سلامتی خانواده می تواند باشد و در هر سفری یار همیشگی خانواده های ایرانی باشد .

قیمت حوله یکبار مصرف استخری

 قیمت حوله یکبار مصرف استخری

گروه تولیدی زرین ساپ با هدف ترویج خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف و به علت داشتن کاربرد مفید آن توانسته است صاحبان استخرها را به فکر تهیه این محصول حوله ای وادار نماید .خرید یک حوله با قیمت بالا برای یک جلسه شنا ایده خوبی برای هیچ شناگری نمی تواند باشد بخاطر همین، وجود حوله های یکبارمصرف در بوتیک های داخل استخر راه را برای شناگران آسان می کند تا با خرید آن نیاز خود را فوری رفع کنند.حوله های یک بار مصرف مخصوص استخر در سایز های بزرگتر برش داده می شود تا تمام بدن را پوشش دهد و کارکرد حوله های حمام داخل خانه را تداعی کند

بهترین مارک حوله یکبار مصرف

بهترین مارک حوله یکبار مصرف

با رایج شدن خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف ، این محصول در مارک های متفاوتی به بازار عرضه می شود که یکی از مراکز فروش و توزیع و تولید این نوع محصول گروه تولیدی زرین ساپ می باشد. با نگاهی به بازار متوجه می شویم که برندهای داخلی محصولات بهداشتی در تولید این نوع محصول پیش قدم شده اند تا نبض بازار را به دست بگیرند. وجود این فضای رقابتی سالم میتواند کیفیت محصولات را بیش از پیش بالا ببرد و به سود خریدار و مصرف کننده تمام شود.

مزیت استفاده از حوله یکبار مصرف رولی

مزیت استفاده از حوله یکبار مصرف رولی

 رول بودن مزیت بزرگی برای این نوع حوله ها است چرا که در هنگام استفاده بدون اتلاف وقت و به سرعت به حوله می توان دسترسی داشت و مزیت دیگر صرفه جویی در مصرف است که بر حسب نیاز می توان از حوله های بلند تر و کوتاهتری بسته به نظر مشتری استفاده کرد.

مزیت فوق العاده دیگر در حوله های یکبار مصرف رولی قابلیت جذب ده برابری آب به خود، است به طوری که می تواند ده برابر وزن خودش بعد از آبگیری وزن داشته باشد که این مساله نقش مهمی در آبکشی و خشک کردن بدن و پوست بعد از استحمام دارد.

ویژگی حوله های یکبار مصرف

ویژگی حوله های یکبار مصرف

حوله یکبار مصرف قابلیت شستشو دارد اما بهتر است که برای کاربرد یکباره مورد استفاده قرار گیرد نه چند باره مگر در مواقع ضروری!حوله های یکبار مصرف یکی از انواع پرکاربرد حوله ها است.بطور کلی از محصولات یکبار مصرف در هر زمینه و موردی که باشد برای مواقعی استفاده میگردد که قصد شستشو و تمیزی زیادی را نداشته باشید ولی در عین حال نظافت و بهداشت را نیز رعایت کنید

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت صابون هتلی

قیمت صابون هتلی

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز فروش و تامین کننده انواع ملزومات بهداشتی با …