آراد برندینگ
خانه / صابون هتلی / خرید صابون هتلی به روش آنلاین

خرید صابون هتلی به روش آنلاین

گروه بازرگانی زرین ساپ به عنوان مرکز خرید صابون هتلی با داشتن چندین سال سابقه و تجربه با ارزش و همینطور کسب اعتماد هتلداران بزرگ چند ستاره توانسته جایگاه و اعتبار مناسبی را در راستای تأمین اقلام و لوازم مورد نیاز هتل ها بدست آورد.

خرید صابون هتلی با کیفیت

خرید صابون هتلی

یکی از ملزومات مهم هتلی در هر شهر و در هر کیفیتی صابون هتلی می باشد.صابون هتلی باید در کنار شامپو هتلی در حمام هر هتلی مورد استفاده قرار بگیرد که یکی از الزامات هتل ها با هر سطح کیفیت خدماتی می باشد. اکثر متصدیان هتل ها با در نظر گرفتن نوع محصول ، برند تولید کننده ، ابعاد و اندازه محصول و غیره محصول خود (صابون هتلی) را انتخاب می کنند. به همین منظور کسب اطلاعات کامل و جامع برای خرید محصول بسیار مهم می باشد.

خرید صابون هتلی به روش آنلاین

خرید صابون هتلی به روش آنلاین

مرکز خرید انواع ملزومات بهداشتی هتلی زرین ساپ با فراهم نمودن بستر اینترنتی و آنلاین و ایجاد وبسایتهای اینترنتی و آنلاین و شبکه های اجتماعی مجازی با در اختیار گذاشتن روش های ارتباطی امکان بررسی ویژگی های محصول را برای تمای صاحبان هتل ها فراهم نموده و یک خرید عمده ی مطمئن و پرسود را برای آنها رقم می زند.

قیمت خرید صابون هتلی

قیمت خرید صابون هتلی

قیمت صابون کوچک مسافرتی به نسبت انواع بزرگ که در منزل مورد استفاده قرار می گیرد بسیار ارزان تر است و از مزایای آن همین ابعاد کوچک آن است که مخصوص استفاده در مراکز هتلی و اماکن اقامتی و درمانی می باشد. لازم است این نکته را یاد اور شویم که با توجه به اینکه سفارش این محصول اغلب در تیراژ های بالا صورت می پذیرد قمیت تمام شده آنها نیز کمتر می باشد.

فروش صابون هتلی ارزان

فروش صابون هتلی ارزان

مرکز فروش عمده صابون مخصوص هتل های ۵ ستاره مرکز فروش عمده صابون مخصوص هتل ها که نخستین فعالیت های خود را از تبریز آغاز کرده بود در این روزها به نوعی در همه جا نشانی از محصولات این تولیدی بزرگ دیده می شود و کیفیت آن زبانزد خاص و عام می باشد.

تولید کننده صابون کوچک مسافرتی

تولید کننده صابون کوچک مسافرتی

استفاده از صابون کوچک هتلی مرغوب و درجه یک در هتل های لوکس، بسیار مورد استفاده می باشد و هتل داران اقدام به تهیه ی این صابون ها به صورت عمده از شرکت های عرضه کننده همانند زرین ساپ می نمایند. صابون کوچک هتلی در زمره یکی از محصولات هتلی است که جهت شست و شو و رعایت بهداشت فردی در هتل ها موجود می باشد.

صابون هتلی کوچک

 صابون هتلی کوچک

صابون های هتلی در کارخانه های تولیدی تحت نظارت بازرسان بهداشت تولید می شود و به طور کلی می توان گفت که لوازم و اقلام بهداشتی هتلی بسیار در هر هتلی بسیار پرکاربرد می باشد و جهت استفاده مجزا و شخصی هر مسافر مورد استفاده قرار میگیرد.

درج لوگوی هتل بر روی صابون هتلی

درج لوگوی هتل بر روی صابون هتلی

زمانی که محصولات بهداشتی در هر هتل به طور بسته بندی شده و خیلی شیک به هر مسافر با درج نام و لوگوی هتل بر روی ارائه شود، در جذب و رضایت مشتریان بسیار موثر می باشد و در نهایت به سود هتلداران می شود از طرف دیگر خرید این اقلام هزینه زیادی برای هتلداران ندارد ولی با یک شب اقامت یک مسافر سود بیشتری نصیب هتل داران می شود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم منتظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09194969301
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شامپو هتلی به صورت عمده

بزرگترین مرکز خرید شامپو و صابون هتلی

امروزه  اکثر هتلداران فعالیت کننده در کشور خرید شامپو و صابون هتلی را جزو اولویت …