آراد برندینگ
خانه / محصولات هتلی / خرید عمده مسواک هتلی از گروه تولیدی زرین ساپ

خرید عمده مسواک هتلی از گروه تولیدی زرین ساپ

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز خرید عمده مسواک هتلی ارزان در تبریز توانسته است با تولید وفروش محصولات بهداشتی هتلی نامی نیک در رسته تولید کنندگان و عرضه کنندگان ملزومات بهداشتی هتلی در سطح کشور به ثبت رساند.

خرید عمده مسواک هتلی

خرید عمده مسواک هتلی

انواع مسواک هتلی به میزان بالایی توسط مسئولین مراکز اقامتی به صورت عمده خریداری می شود. مسواک های کوچک هتلی از ضروری ترین لوازم مسافرت بوده؛ و در نمایندگی های معتبر با قیمت ارزان به فروش می رسند.رعایت بهداشت شخصی مسئله ای است؛ که همه اقشار مردم به صورت روزانه باید به آن توجه کنند. یکی از مهم ترین امور مربوط به بهداشت فردی، نظافت دهان و دندان می باشد.

مرکز فروش مسواک هتلی

مرکز فروش مسواک هتلی

گروه تولیدی زرین ساپ با فراهم نمودن امکان خرید عمده مسواک هتلی برای هتل داران و به عنوان تولید کننده و عرضه کننده محصولات بهداشتی هتلی از جمله مسواک هتلی با بهره گیری از تکنولوژِی تجارت الکترونیک و ترویج خرید و فروش های اینترنتی قصد دارد تا یک خرید مستقیم و بدون واسطه را برای عموم هتل داران را رقم بزند و این امید و آرزو را دارد تا با استقبال از فروش این محصولات بتوانیم خدماتی درخور شآن مصرف کنندگان را حضور متقاضیان ارائه نماید.

تولید کننده مسواک هتلی

تولید کننده مسواک هتلی

در این میان مسواک، ضروری ترین وسیله تمیز کننده دهان محسوب می شود. نکته قابل ذکر این است؛ که در هنگام مسافرت نیز نباید از رسیدگی به بهداشت دهان و دندان غفلت کرد. به همین دلیل محصولاتی تحت عنوان مسواک و خمیر دندان هتلی به وجود آمده اند. مسافران خواهان وجود محصولات تک نفره بهداشتی نظیر شامپو هتلی، صابون هتلی و خمیر دندان و مسواک هتلی هستند.

یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین این اقلام، خمیر دندان هتلی و مسواک هستند. اما به دلیل قیمت بالا محصولات و خمیر دندان با حجم بزرگ، تهیه این اقلام با دشواری روبرو شد.

فروش عمده مسواک ارزان

فروش عمده مسواک ارزان

انواع مسواک هتلی در ابعاد کوچک و مسافرتی تولید می شوند. به طور کلی لوازم بهداشتی هتلی در حین داشتن اندازه ای کوچکتر از محصولات معمولی، از نظر کیفیت چیزی کم ندارند. زیرا توسط همان برندهای معتبر لوازم بهداشتی تولید می شوند.فروش مسواک هتلی، خمیر دندان و سایر محصولات مشابه توسط تولیدی ها و مراکز پخش لوازم بهداشتی به میزان بالایی انجام می شود.

فروش انواع مسواک های هتلی ارزان قیمت

فروش انواع مسواک های هتلی ارزان قیمت

فروش محصولات هتلی موجود در این مجموعه به وسیله تماس با کارشناس مجموعه و ثبت سفارشات با هدف خرید عمده مسواک هتلی و سایر محصولات بهداشتی هتلی انجام می شود. قیمت های محصولات هتلی موجود در مجموعه قیمت درب کارخانه می باشند که به دلیل حذف واسطه ها بسیار ارزان قیمت هستند. انواع مسواک هتلی ارزان قیمت را می توان مستقیماً از کارخانه های تولید کننده این محصولات تهیه کرد. نمایندگی های مستقیم فروش لوازم بهداشتی هتلی نیز عرضه کننده مسواک با قیمت مناسب می باشند. زیرا در این حالت بسیاری از واسطه ها حذف شده و محصول به قیمت درب کارخانه خریداری می شود.

پخش عمده مسواک و خمیر دندان

پخش عمده مسواک و خمیر دندان

هتل داران همواره دغدغه ی خرید تجهیزات مختلف را دارند که یکی از آن ها مسواک و خمیر دندان هتلی می باشد. لازم به ذکر است مسواک و خمیر دندانی که در هتل مصرف می گردد تا حد زیادی در رضایت مسافران از تجهیزات هتلی تاثیر گذار است. چرا که از مسواک و خمیر دندان به صورت مداوم استفاده می گردد. شما عزیزان می توانید جهت مشاهده انواع محصولات تولیدی این شرکت و اطلاع از نحوه خرید و تحویل محصولات مورد نیاز خود، از طریق شماره های درج شده با ما در ارتباط باشید.

ویژگی های یک مسواک استاندارد

ویژگی های یک مسواک استاندارد
  • دسته مسواک باید به راحتی در دست جای گرفته و مواد به كار رفته در آن بی‌ضرر باشد.
  • طول قسمت موئی آن در حدود ۳ سانتیمتر و عرض آن یک سانتیمتر باشد.
  • نوک موهای مسواک نبايد نوک‌تیز و ساینده باشد.
  • تعداد کلاف‌های موئی و یا نایلونی آن در حدود ۲۰ تا ۴۰ کلاف، برحسب کوچکی یا بزرگی مسواک باشد.
  • تعداد رشته‌های نایلونی و یا موئی در هر کلاف حدود ۲۰ تا ۴۰ رشته برحسب نرمی و زبری موهای
  • مسواک می‌باشد که این تعداد در مسواک‌های نرم بیشتر از مسواک‌های زبر است.

محصولات بهداشتی هتلی

محصولات بهداشتی هتلی

از جمله ضروریات هتل ها مسواک یکبار مصرف و خمیر دندان تک نفره می باشد. مسواک و خمیر دندان را می توان به صورت عمده از طریق این مرکز خرید اینترنتی با بهترین قیمت خریداری نمود. اغلب در هتل های مختلف با توجه به ظرفیت اتاق ها تعداد مشخصی مسواک و خمیر دندان تدارک می بینند. لذا برای هتل های پر مشتری مسواک و خمیر دندان مصرف بسیار بالایی دارد. شامپو و صابون هتلی، مسواک و خمیر دندان هتلی، حوله و دمپایی هتلی و بسیاری محصولات دیگر شامل این مجموعه می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم منتظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09194969301
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شامپو هتلی به صورت عمده

بزرگترین مرکز خرید شامپو و صابون هتلی

امروزه  اکثر هتلداران فعالیت کننده در کشور خرید شامپو و صابون هتلی را جزو اولویت …