آراد برندینگ
خانه / مسواک هتلی / خرید مسواک هتلی ارزان از مجموعه زرین ساپ

خرید مسواک هتلی ارزان از مجموعه زرین ساپ

خرید مسواک هتلی ارزان را با گروه تولیدی زرین ساپ تجربه نمایید. این گروه تولیدی با هدف بالا بردن سطح رعایت بهداشت فردی و نهایتاً بهداشت عمومی در اماکن اقامتی و درمانی سعی در تامین نیاز عمده بازار را دارد.

فروش مسواک هتلی

فروش مسواک هتلی

تامین ملزومات بهداشتی هتلی از جمله وظابف و تعهدات مهم هر هتل داری می باشد که گروه تولیدی زرین ساپ با هدف ترویج و بالابردن سطح بهداشت فردی که منجر به افزایش سطح بهداشت عمومی نیز خواهد شد، تمامی تلاش خود را بر این امر متمرکز نموده است تا بخش عمده ای از این ملزومات را تولید و به بازار عمده فروشان عرضه نماید.


خرید مسواک هتلی ارزان از مجموعه زرین ساپ

 خرید مسواک هتلی ارزان از مجموعه زرین ساپ

با توجه به پذیرش میزان انبوهی از سفارشات، ملزومات بهداشتی هتلی اعم از مسواک هتلی، به صورت عمده و در تیراژ بالا به خریداران عمده عرضه می شود وبا توجه به اینکه مسواک هتلی یکی وسیله کاملا شخصی محسوب می شود می بایست به صورت انفرادی تهیه و خرید شود.مسواک های هتلی معمولا به صورت یکبار مصرف بوده ولی نسبتاً از کیفیت بالایی بر خوردار هستند و به علت سفارش در تیراژ بالا به صورت ارزان به بازار عمده فروشان عرضه می گردد.تولید مسواک هتلی

تولید مسواک هتلی

با توجه به ازدحام جمعیت و وجود تعداد کثیری از مسافران در مراکز اقامتی و هتل ها، مسئولین مراکز اقامتی و هتل داران موظف اند تا سالانه و به طور مداوم ملزومات بهداشتی هتل ها را تامین و در اختیار مسافرین هتل ها قراردهند. لازم به توضیح می باشد مسواک های هتلی علاوه بر هتل ها که نیاز های مسافرین را رفع می نماید در اماکن درمانی نیز کاربرد دارند و برای بیماران که در بیمارستانها بستری هستند و همراهان آنها ،مورد استفاده قرار میگیرند.


خرید عمده مسواک هتلی

 خرید عمده مسواک هتلی

مسواک سلفونی یا مسواک هتلی قابل استفاده در پک بهداشتی هتلی و پکهای سلامت محور بیمارستانی می باشد. با توجه به بسته بندی سلفون به نام مسواک سلفونی تولید و عرضه می شود. قابل ذکر است که مسواک سلفونی  جزء ارزانترین مسواکهای ساخت کشورمان می باشد. در صورتی که به دنبال خرید مسواک هتلی ارزان هستید این نوع از مسواک هتلی به شما پیشنهاد می شود. با توجه به اینکه خرید مسواک هتلی ارزان در کشورمان انجام میشود و قیمت تمام شده ارزانی دارد بسیاری از مشتریان مسواک هتلی که اغلب هتلداران هستنند اقدام به خرید مسواک هتلی ارزان به صورت عمده می نمایند.

شما می توانید نسبت به ثبت سفارش و خرید مسواک هتلی به صورت اینترنتی نیز اقدام نمایید.


فروش عمده مسواک هتلی

 فروش عمده مسواک هتلی

مسواک خوب می‌تواند عادت‌های بهداشتی بد را به عادات بهداشت دهان و دندان خوب تغییر دهد. بدون مسواک زدن و نخ دندان روزانه ممکن است دندان‌ها و لثه‌های به‌ویژه در برابر پوسیدگی دندان، پلاک، جرم دندان و حتی بیماری‌های لثه آسیب‌پذیر شوند. از دستورالعمل‌هایی که در ادامه آمده است برای کمک به مسواک زدن مناسب استفاده کنید تا اجازه ندهید این مشکلات پیش بیاید. هرچه بیشتر مسواک خود را دوست داشته باشید بیشتر احتمال دارد که مرتباً مسواک بزنید.


قیمت مسواک هتلی

 قیمت مسواک هتلی

گروه تولیدی زرین ساپ با توجه به تعیین قیمت مسواک هتلی در رنج های ارزان و متعادل توانسته است مشتریان بسیاری را به سمت خود جذب نماید و توانایی بسیاری در تامین نیاز های بهداشتی هتل داران را دارا می باشد. قیمت مسواک هتلی معمولا به کیفیت تولید شده آن تعیین می گردد

ویژگی های یک مسواک استاندارد

ویژگی های یک مسواک استاندارد
  • دسته مسواک باید به راحتی در دست جای گرفته و مواد به كار رفت در آن بی‌ضرر باشد.
  • طول قسمت موئی آن در حدود ۳ سانتیمتر و عرض آن یک سانتیمتر باشد.
  • نوک موهای مسواک نبايد نوک‌تیز و ساینده باشد.
  • تعداد کلاف‌های موئی و یا نایلونی آن در حدود ۲۰ تا ۴۰ کلاف، برحسب کوچکی یا بزرگی مسواک باشد.
  • تعداد رشته‌های نایلونی و یا موئی در هر کلاف حدود ۲۰ تا ۴۰ رشته برحسب نرمی و زبری موهای مسواک می‌باشد که این تعداد در مسواک‌های نرم بیشتر از مسواک‌های زبر است.

تاثیر نحوه ارائه خدمات خرید مسواک هتلی ارزان

تاثیر نحوه ارائه خدمات خرید مسواک هتلی ارزان

با توجه به اینکه نحوه ارائه خدمات در هتل ها و کیفیت ملزومات بهداشتی هتلی نقش تاثیر گذاری در ماندگاری نحوه ارائه خدمات کادر خدماتی هتل ها را دارد می بایست برای تهیه این ملزومات بهداشتی هتلی ، دقت و وسواس بیشتری به خرج داد. که این گروه تولیدی در تلاش است تا با تامین مسواک های هتلی استاندارد نقش مثبت و تاثیر گذاری در ماندگاری نحوه ارائه خدمات هتل ها را داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خمیر دندان هتلی

قیمت مسواک و خمیردندان هتلی

انواع مسواک و خمیر دندان هتلی در کارخانه زرین ساپ با کیفیت و تنوع بالا …