آراد برندینگ
خانه / دمپایی حوله ای / فروش دمپایی یکبار مصرف هتلی

فروش دمپایی یکبار مصرف هتلی

دمپایی یکبار مصرف هتلی محصولی است که معمولا به صورت یک جا و عمده  خریداری می شود چون خرید بدین شکل بیشترین صرفه اقتصادی را برای اکثر هتلداران دارد. فروش دمپایی یکبار مصرف هتلی توسط مجموعه تولید کننده زرین ساپ دسترسی هتلداران را به این محصول آسان  تر کرده است.

تولید دمپایی یکبار مصرف

تولید دمپایی یکبار مصرف

همواره کارخانجات تولیدی و مراکز فروش در کشور ایران نهایت تلاش خود را می کنند تا بتوانند در میان معدود تولید کنندگان به شهرت و نامی آشنا دسترسی یابند .مجموعه تولید کننده زرین ساپ نیز از آن قبیل تولید کنندگان است که از سال های آغاز به فعالیت خود در زمینه تولید دمپایی یکبار مصرف هتلی و سایر محصولات هتلی همواره بهترین عملکرد را از خود نشان داده است و تا به امروز توانسته است جزو برترین تولید کنندگان ایرانی در داخل کشور و همچنین کشور های مختلف دنیا شناخته شود .

فروش دمپایی یکبار مصرف هتلی

فروش دمپایی یکبار مصرف هتلی

امکان فروش اینترنتی دمپایی یکبار مصرف هتلی این فرصت را به خریداران می دهد که در کم ترین زمان ممکن محصولات چندین مجموعه تولیدی را با یک دیگر مقایسه نمایند و پس از مقایسه مطابق با صلاح دید خود نسبت به خرید اقدام نمایند . چون  هر یک از خریداران ملاک های متفاوتی را برای خرید دمپایی یکبار مصرف هتلی در نظر دارند و تولید کننده ای که بتواند تمام این ملاک ها را در محصولات تولیدی خود بگنجاند در کشور موفق خواهد شد .

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی

یکی از نکات مثبت محصولات هتلی که در مجموعه زرین ساپ تولید می گردد قیمت ارزان آنها می باشد .در واقع این مجموعه معتبر بدون معامله با واسطه های موجود در فروش محصولات همواره محصولات هتلی تولیدی خود را به صورت مستقیم و از درب کارخانه در اختیار خریداران قرار می دهد و این موضوع در نهایت باعث می شود که قیمت پایین تری را برای محصولاتی همچون دمپایی یکبار مصرف هتلی شاهد باشیم .البته شیوه اطلاع از قیمت دقیق محصولات در مجموعه زرین ساپ به صورت اینترنتی می باشد .

دمپایی یکبار مصرف هتلی

دمپایی یکبار مصرف هتلی

دمپایی یکبار مصرف هتلی یکی از بهداشتی ترین محصولاتی می باشد که توسط هر یک از کارکنان هتل در اختیار مسافران قرار می گیرد .با توجه به شرایط امروزه و به دلیل شیوع ویروس کرونا توجه به نکات بهداشتی در هر مکان و شرایطی جزو ضرورت ها می باشد به همین دلیل مجموعه زرین ساپ فرصتی ویژه برای خرید دمپایی یکبار مصرف هتلی و انواع محصولات هتلی در نظر گرفته است که تمام افراد می توانند از هر نقطه کشور از این فرصت بهره مند شوند.

انواع دمپایی هتلی

انواع دمپایی هتلی

در میان انواع دمپایی های هتلی فروش دمپایی یکبار مصرف از رونق خوبی برخوردار هستند که توسط اکثر صاحبان هتل های لوکس و چند ستاره خریداری می شود .البته می توان دمپایی های حوله ای، روفرشی و … را نیز جزو دمپایی های هتلی به حساب آورد اما استفاده از دمپایی یکبار مصرف هتلی در هتل ها رعایت نکات بهداشتی را به بهترین نحو ممکن میسر می کند .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم منتظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09194969301
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دمپایی یکبار مصرف هتلی

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی

قیمت دمپایی یکبار مصرف هتلی با توجه به میزان خرید قطعا درصد هایی فرق خواهد …