آراد برندینگ
خانه / صابون هتلی / فروش صابون هتلی کوچک در انواع برند ها

فروش صابون هتلی کوچک در انواع برند ها

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان قطب فروش صابون هتلی تمامی تلا ش خود را بر این امر متمرکز نموده است تا با تامین و تهیه انواع ملزومات هتلی خصوصاً صابون هتلی نقش مهم و تاثیرگذاری در کیفیت ارائه خدمات هتل داری در مراکز اقامتی و درمانی داشته باشد.

مرکز فروش صابون هتلی کوچک

مرکز فروش صابون هتلی کوچک

استفاده از ملزومات بهداشتی هتلی در هتل ها در این ایام بیش از پیش مورد توجه هتل داران و علی الخصوص مسافران هتل ها و مراکز اقامتی قرار گرفته است. بر این اساس گروه تولیدی زرین ساپ اقدام به تولید و تهیه انواع ملزومات بهداشتی هتلی در برند های مختلف را نموده است تا بر رتبه ودرجه هتل ها و کیفیت ارائه خدمات هتل داری افزوده و باعث ماندگاری چگونگی ارائه خدمات هتل دارای و تامین محصولات بهداشتی هتلی در افکار مسافران شود.

فروش صابون هتلی کوچک در انواع برند ها

فروش صابون هتلی کوچک در انواع برند ها

لازم به توضیح می باشد که صابون هتلی کوچک در هتل ها و جهت تامین رفاه حال مسافران در مراکز اقامتی و حتی مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد.این ملزومات بهداشتی هتلی همواره تلاش خود را بر این امر متمرکز نموده است تا انواع نیازهای بهداشتی هتلی را در هتل ها و بیماران و حتی همراهان آنها را در مراکز درمانی پاسخگو باشد و در جهت ارتقا سطح بهداشت فردی و اجتماعی آنها گام بلندی برداشته باشد.

مرکز فروش صابون هتلی با قیمت مناسب

مرکز فروش صابون هتلی با قیمت مناسب

با توجه به اینکه صابون هتلی و همچنین سایر ملزومات بهداشتی هتلی به صورت عمده به مرحله فروش می رسد و سالانه با مراجعه تعداد کثیری از مسافران درمراکز اقامتی و درمانی مواجه هستیم، گروه تولیدی زرین ساپ اقدام به تامین و تهیه این ملزومات در تیراژ های بالا را نموده است تا در جهت رعایت بهداشت فردی و عمومی جامعه قدم مثبتی برداشته باشد.همچنین لازم به توضیح می باشد که فروش صابون هتلی با توجه به تقاضای بالای آن و تولید در تیراژهای انبوه به صورت عمده انجام می گیرد.

مرکز فروش صابون هتلی به صورت عمده

مرکز فروش صابون هتلی به صورت عمده

دراین بخش باید این نکته را متذکر شد که اساس کار این گروه تولیدی عمده فروشی می باشد و با عنایت به این امر که فروش صابون هتلی مورد درخواست و تقاضای اغلب هتل داران و مراکز درمانی و بهداشتی می باشد، این محصولات همواره بازار اقتصادی گرم و فعالی را به خود اختصاص داده است و عمده فروشی یکی از دلایل و ارکان تولید انبوه این گروه تولیدی می باشد.

فروش صابون هتلی طراوت

فروش صابون هتلی طراوت

طراوت یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین تولید کنندگان صابون در کشور می باشد که توانسته با تولید و فروش محصولات بهداشتی با کیفیت، به این جایگاه دست یابد. یکی از جدید ترین و پرطرفدار ترین محصولات تولیدی این شرکت، انواع صابون های تک نفره می باشد. این صابون ها در وزن و بسته بندی های متنوعی به شرح ذیل عرضه می شوند:

  1. صابون هتلی ۱۲ گرمی سلفونی با برند لادن
  2. صابون هتلی ۱۶ گرمی گرد طراوت
  3. صابون هتلی سلفونی ۱۸ گرمی طراوت
  4. صابون هتلی ۱۶ گرمی گرد پلیسه

فروش صابون هتلی ارزان قیمت

فروش صابون هتلی ارزان قیمت

امروزه یکی از مهم ترین دغدغه های افراد در جامعه رعایت بهداشت و توجه به مسائل بهداشتی است.
به طوری که بسیاری از اقلام و تجهیزات مورد نیاز از قبیل شوینده ها در مدل ها و خصوصیات متنوع تولید شده اند.صابون های هتلی نیز به جهت استفاده در مسافرت ها در مدت زمان اقامت در مراکز اقامتی مانند هتل ها و مهمان سرا ها تولید شده است.

تولید صابون هتلی

تولید صابون هتلی

کارخانجات تولید صابون هتلی در کشور ارائه دهنده این محصولات در رنگ ها و بسته بندی های مختلف می باشند.صابون های هتلی شامل صابون های معمولی ، صابون های معطر، صابون های کرمدار و صابون های گیاهی هستند. بسته بندی صابون های هتلی معمولا به شکل پلیسه ای، سلفونی مات و سلفونی شفاف است

انواع برند صابون هتلی

انواع برند صابون هتلی

از جمله برند هایی که گروه تولیدی زرین ساپ اقدام به تامین و تهیه این ملزومات می نماید عبارتند از:

  • طراوت
  • ایوان
  • ساویز
  • شبنم
  • صحت

ویژگی صابون هتلی

فروش صابون هتلی

با باز کردن سلفون صابون ، رنگ آن را مستقیماً مشاهده خواهید کرد. معمولاً صابون سفید بیشتر مورد استفاده میهمانان هتل است. برخی از صابونهای با کیفیت پایین ممکن است بعد از مدتی زرد شوند. در همان زمان ، ممکن است متوجه شوید برخی ناخالصیها در صابون شوید. همچنین با اندازه گیری حجم صابون و وزن خالص می توانید کیفیت آن رامتوجه شوید. به عنوان مثال: برای دو صابون ، با حجم مساوی، صابونی که وزن خالص کمتری دارد با کیفییت تر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم منتظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09194969301
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شامپو هتلی به صورت عمده

بزرگترین مرکز خرید شامپو و صابون هتلی

امروزه  اکثر هتلداران فعالیت کننده در کشور خرید شامپو و صابون هتلی را جزو اولویت …