آراد برندینگ
خانه / محصولات هتلی / قیمت محصولات بهداشتی هتلی

قیمت محصولات بهداشتی هتلی

قیمت محصولات بهداشتی هتلی با توجه به کیفیت عالی و بی نظیری که دارند بسیار مناسب تر می باشد. این محصولات به دلیل این که به صورت مستقیم از کارخانه با قیمت تولیدی به فروش می رسند قیمت ارزانی دارند. همچنین محصولات از طریق اینترنت به هتل ها و مراکز اقامتی در سراسر کشور عرضه می شوند.

خرید لوازم بهداشتی هتلی

خرید لوازم بهداشتی هتلی

کشور ایران با وجود تولید کنندگان معتبری همچون زرین ساپ و فعالیت آن ها در راستای صادرات لوازم بهداشتی هتلی به کشور های خارجی در ردیف کشور های توسعه یافته و پیشرفته قرار گرفته است چون تمامی تکنیک های به کار رفته در کارخانه زرین ساپ برای تولید لوازم بهداشتی هتلی کاملا متناسب با دانش روز دنیا و مهارت و استعداد کارکنان عزیز می باشد و این موضوع سبب می شود محصول نهایی تولید شده این مرکز از همه نظر در ذهن مشتریان قابل توجه باشد.

قیمت محصولات بهداشتی هتلی

قیمت محصولات بهداشتی هتلی

قیمت محصولات بهداشتی هتلی به میزان کیفیت آن و الیاف و متریال های به کار رفته در آن بستگی دارد اما این موضوع نشان دهنده این نیست که همواره محصولات ارزان قیمت از کیفیت پایینی برخوردار هستند. چون بسیاری از گران فروشان که به فروش محصولات بهداشتی هتلی پرداخته اند این باور غلط را میان مردم رایج کرده اند . مجموعه تولید کننده زرین ساپ برای بهبود این شرایط و برای این که با کیفیت ترین محصولات بهداشتی هتلی را با قیمتی ارزان تر از سایر برند ها خدمت مشتریان خود عرضه نماید اقدامات موثری انجام داده است.

فروشگاه محصولات هتلی

فروشگاه محصولات هتلی

گروه تولیدی زرین ساپ با به کارگیری درجه یک ترین و مرغوب ترین متریال و ترکیبات در نظر دارد که بهترین مارک محصولات هتلی را تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد و زرین ساپ تنها مجموعه معتبر در کشور می باشد که در چند سال اخیر هر روزه به پیشرفت بالایی در عرصه تولید، فروش و صادرات محصولات بهداشتی هتلی نائل گشته است و توانسته است در تامین نیاز مشتریان خود موفق ظاهر شود. اگر قصد خرید عمده محصولات بهداشتی هتلی را از مرکز حرفه ای دارید می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی زرین ساپ اقدام نمایید.

محصولات بهداشتی هتلی

محصولات بهداشتی هتلی

انواع محصولات بهداشتی هتلی مانند صابون، شامپو، خمیر دندان و مسواک در کارخانه زرین ساپ با درجه کیفیت عالی تولید می شوند. شامپو ها و صابون های هتلی این برند متناسب با پوست و مو تمامی افراد حتی افرادی که پوست حساسی دارند، تولید می شوند. محصولات این برند از لحاظ تنوع نیز در بین سایر برند ها در درجه اول قرار دارد و انواع مختلف محصولات با رایحه های خوش و دلنشین ارائه می شوند.

محصولات تک نفره

محصولات تک نفره

این محصولات به صورت تک نفره برای هر شخصی بسته بندی می شوند همچنین بسته بندی محصولات هتلی زرین ساپ بسیار بهداشتی بوده و توسط دستگاه های جدید با در نظر گرفتن استاندارد ها به صورت شیک و لوکس ارائه می شوند. تولید این محصولات با بهترین روش ها و شیوه ها انجام می گیرد و به دلیل کیفیت خوبی که دارند از بیشترین فروش در کشور برخوردار می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم منتظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09194969301
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شامپو هتلی به صورت عمده

بزرگترین مرکز خرید شامپو و صابون هتلی

امروزه  اکثر هتلداران فعالیت کننده در کشور خرید شامپو و صابون هتلی را جزو اولویت …