آراد برندینگ
خانه / محصولات هتلی / مرکز خرید محصولات بهداشتی هتلی با نام تجاری زرین ساپ

مرکز خرید محصولات بهداشتی هتلی با نام تجاری زرین ساپ

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز خرید محصولات بهداشتی هتلی در زمینه تولید و پخش و خرید این ملزومات به صورت عمده ازقبیل شامپو، صابون، حوله های یکبار مصرف، حوله های دستی، حوله های تن پوش، دمپایی ، مسواک و خمیر دندان فعالیت می نماید.

خرید محصولات بهداشتی هتلی

خرید محصولات بهداشتی هتلی

امروزه درهر هتل ویا مرکز اقامتی که وارد شوید با انواع محصولات ارزان قیمت و حراجی مواجه می شوید که تولید کارخانه های محصولات هتلی مختلفی هستند. اکثر این اجناس زمانی که به صورت عمده به فروش برسند با تخفیفی مناسب  دردسترس مشتریان قرار داده می شوند. ما با فروش عمده این محصولات توانسته ایم بازار فروش خوبی را در کشور فراهم کنیم.

مرکز خرید محصولات بهداشتی هتلی با نام تجاری زرین ساپ

مرکز خرید محصولات بهداشتی هتلی با نام تجاری زرین ساپ

ما در این مجموعه محصولات خود را به صورت عمده عرضه میکنیم .نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که اگرمحصولی به صورت عمده به فروش برسد حتی یک درصد تخفیف بیشتر می تواند مبلغی قابل توجه باشد. شما هم می توانید از هر شهری تنها با یک تماس محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

خرید عمده محصولات بهداشتی هتلی زرین ساپ

خرید مسواک هتلی در انواع مختلف

استفاده از لوازم و محصولات بهداشتی در هتل ها موجب ایجاد حس آرامش و رضایت خاطر در مسافرت خواهد شد. محصولات بهداشتی هتلی در بازار با قیمت های ارزانی به فروش میرسند و با توجه به اینکه وجود ملزومات هتلی از ضروریات اساسی هر هتل و یا اماکن اقامتی میباشد ، از میزان فروش خوبی برخوردار است. این سایت با ارائه ی بهترین محصولات هتلی مورد رضایت هتلداران و اکثر مراکز اقامتی قرار گرفته است.

قیمت خرید محصولات هتلی

قیمت خرید محصولات هتلی

امروزه قیمت ها دارای فراز و نشیب های پی در پی هستند. قیمت های محصولات هم مانند دیگر لوازم دارای ثبات نمیباشد ولی محصولات تولید شده در زرین ساپ کمتر از قیمت های بازار و دیگر برند ها میباشد جهت مشاهده قیمت های جدید و دقیق و خرید اینترنتی و مقایسه قیمت و انتخاب برندی فوق العاده با ما در ارتباط باشید.

محصولات تک نفره هتلی

محصولات تک نفره هتلی

گروه تولیدی زرین ساپ محصولات بهداشتی هتلی به صورت یک نفره در انواع مختلف و کیفیتی مرغوب را به شما ارائه خواهد داد این محصولات اعم از:

  1. شامپو هتلی
  2. صابون هتلی
  3. دمپایی هتلی
  4. مسواک هتلی
  5. خمیر دندان هتلی
  6. حوله های دستی هتلی
  7. حوله یکبار مصرف هتلی
  8. حوله های تن پوش هتلی 

تمامی این محصولات بسته به نوع خود مورد استفاده قرار میگیرند و در بیشتر هتل ها برای رعایت بیشتر بهداشت و رفاه حال مسافران ارائه میشود.خرید تمامی محصولات هتلی تولید شده  در زرین ساپ به قیمت درب کارخانه و کاملا با صرفه میباشد.

چه چیزی باعث جذب مسافر در هتل ها میشود؟

چه چیزی باعث جذب مسافر در هتل ها میشود؟

امروزه با توجه به افزایش سفرها متقاضی هتل ها و مراکز اقامتی هم افزایش چشمگیری یافته است که هتل های مختلف با انواع خدمات و مزایای مختلف در شهر های زیادی گسترش یافته اند اما چیزی که باعث جذب بیشتر و رضایت مسافرین میشود خدمات و ارائه محصولات هتلی است که این هتل ها در مقابل هزینه ای که دریافت میکنند ارائه میدهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم منتظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09194969301
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شامپو هتلی به صورت عمده

بزرگترین مرکز خرید شامپو و صابون هتلی

امروزه  اکثر هتلداران فعالیت کننده در کشور خرید شامپو و صابون هتلی را جزو اولویت …