آراد برندینگ
خانه / مسواک هتلی / مرکز خرید مسواک هتلی ارزان

مرکز خرید مسواک هتلی ارزان

شما متقاضی گرامی که قصد خرید مسواک هتلی با کمترین قیمت ها هستید با انتخاب این مرکز تولیدی و ارائه دهنده انواع ملزومات بهداشتی هتلی می توانید از انتخاب و ترفیع رتبه هتل و مرکز اقامتی خود نهایت اطمینان را کسب کنید.

خرید مسواک هتلی

خرید مسواک هتلی

مسواک هتلی یکی از انواع تجهیزات موردنیاز برای سفرهاست که توسط هتل و مرکز اقامتی موردنظر ارائه می‌گردد. مسواک هتلی همچنین برای شرکت ها و یا مهمانی های با تعداد بالا مورد استفاده قرار می گیرد. مسواک هتلی دارای قیمتی به صرفه و اقتصادی می باشد. شرکت زرین ساپ یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده بهترین انواع مسواک هتلی است.

مرکز خرید مسواک هتلی ارزان

مرکز خرید مسواک هتلی ارزان

اگر شما هم اهل سفر باشید یکی از ملزومات مورد نیاز در سفر مسواک هتلی است. مسواک های هتلی در انواع هتل ها و مسافرخانه ها در پک های بهداشتی به همراه خمیردندان های کوچک ارائه می شوند. مسواک هتلی دارای انواع مختلفی می باشد. یکی از انواع آن مسواک هتلی تاشو است. که مسواک هتلی را کوچکتر میکند. مسواک هتلی دارای قیمت های مختلفی است. با توجه به نوع و برند مورد نظر شما دارای طیف قیمتی مختلفی میباشد. همچنین جنس بدنه و جنس برس آن نیز در کیفیت و قیمت تاثیر گذار است

فروش عمده مسواک ارزان

فروش عمده مسواک ارزان

کوچک و جاگیر نبودن هم یکی دیگر از فواید مسواک هتلی است. شرکت ولدنت ارائه کننده انواع مسواک هتلی با قیمت های بصرفه می باشد. همچنین با توجه به اینکه مسواک ها باید بطور مرتب حدود هر سه تا چهار ماه تعویض شوند گزینه مسواک هتلی بسیار بصرفه است. یکی دیگر از انواع مسواک هتلی مسواک هتلی کشویی می باشد. شرکت زرین ساپ ارائه دهنده انواع این مسواک ها با متریال و ماده بسیار خوبی هستند که باعث می شود مسواک ها نرمی مناسبی داشته باشند و برای دندان و لثه ضرر نداشته باشند.

مسواک ارزان قیمت

مسواک ارزان قیمت

همچنین جنس بدنه و جنس برس آن نیز در کیفیت و قیمت تاثیر گذار است. مسواک هتلی در تعداهای بالا به صرفه است. همچنین برای تعداد بالای مهمان یا کارکنان مجتمعی یا برای استفاده های با تعداد بالا مسواک هتلی گزینه بسیار خوبی است. چرا که مسواک هتلی نسبت به مسواک های معمولی دارای قیمت بسیار به صرفه ای می باشد. کوچک و جاگیر نبودن هم یکی دیگر از فواید مسواک هتلی است.

انواع مسواک هتلی

انواع مسواک هتلی

مسواک هتلی در ابعاد و اندازه های کوچکتری نسبت به مسواک های معمولی استفاده می شود. همچنین مسواک هتلی انواع مسواک هتلی تاشو و مسواک هتلی کشویی دارد. که همین موارد باعث می شود که مسواک هتلی حجم کمتری گرفته و در سفرها به آسانی قابل حمل باشد. در تهیه مسواک هتلی باید به این نکته توجه کرد که جنس بدنه و جنس برس های آن از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشند

ویژگی مسواک هتلی

ویژگی مسواک هتلی

مسواک هتلی برای استفاده در بیمارستان ها نیز بسیار مناسب است و می توان از آن برای استفاده در پک های بهداشتی نیز به کار برد. مسواک هتلی در رنگ های مختلف قابل عرضه است. همچنین از قیمت بسیار خوبی برخودار است و نسبت به بقیه انواع مسواک ها ارزانتر است و همین نکته کیفیت و قیمت مناسب باعث شده که مسواک هتلی طرفداران زیادی داشته باشد. در ایران مسواک ولدنت یکی از بهترین برندهای تولید انواع مسواک است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خمیر دندان هتلی

قیمت مسواک و خمیردندان هتلی

انواع مسواک و خمیر دندان هتلی در کارخانه زرین ساپ با کیفیت و تنوع بالا …