آراد برندینگ
خانه / حوله هتلی / مرکز فروش حوله هتلي ارزان در تبریز

مرکز فروش حوله هتلي ارزان در تبریز

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز فروش حوله هتلي با لحاظ میزان توان مالی اکثریت هتل داران و مسئولین مراکز اقامتی سعی در تولید انبوه این محصول را با قیمت هایی کاملا باصرفه را دارد.

قطب فروش حوله هتلي

قطب فروش حوله هتلي

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان تولید کننده برتر حوله هتلی و به عنوان قطب فروش این نوع از حوله ها، بر این اصل هدفمند است تا با تامین نیاز های بهداشتی مراکز اقامتی و هتل ها و یا مراکز درمانی و بیمارستانها و همچنین برخی از سالن های زیبایی و آرایشگاه ها همواره حوله های سفید و با کیفیت را با تراکم بافت بالا و با قدرت جذب آب بسیار بالا را تولید و مراکز فروش عمده عرضه نماید.


مرکز فروش حوله هتلي ارزان در تبریز

مرکز فروش حوله هتلي ارزان در تبریز

از آنجاییکه در این ایام و با توجه به شیوع بیماری های مسری و واگیردار ، اهمیت رعایت بهداشت در هتل ها بیش از پیش مورد بحث و بررسی قرار گرفته است، وهتل داران می بایست در این زمینه دقت عمل بیشتری را به خرج دهند، فروش و تامین حوله های هتلی توسط مجموعه زرین ساپ با رعایت اصول و استاندارد های بهداشتی ، انجام می پذیرد.


توليد حوله هتلي

 توليد حوله هتلي

حوله های هتلی عرضه شده توسط گروه تولیدی زرین ساپ معمولا با استفاده از بهترین تکنولوژی ها و ماشین آلات کارخانه ای تخت نظارت کادر متخصص و فعال اجرایی، تولید شده و پس از کنترل و تائید کیفیت توسط کادر خبره و کاربلد، به خط تولید انبوه می رسد و در نهایت به دست هتل دارانی که استفاده از حوله های دائمی یک نیاز همیشگی برای آنها محسوب می شود خواهد رسید.


فروش آنلاين حوله هتلي

 فروش آنلاين حوله هتلي

گروه تولیدی زرین ساپ با فراهم نمودن فروش آنلاین حوله هتلی از طریق ایجاد وبسایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی مجازی این امکان را برای مشتریان فراهم نموده که با ارسال پیام از طریق برنامه کاربردی واتساپ و یا با تماس مستقیم با مدیریت فروش این گروه تولیدی ، سفارش خود را به ثبت رسانده و با اختیار کامل به بررسی ویژگی های محصول پی برده و انتخابی آگاهانه را به سرانجام برسانند.


مرکز فروش حوله هتلي در تبريز

 مرکز فروش حوله هتلي در تبريز

مرکز فروش حوله هتلی زرین ساپ آمادگی خود را جهت تولید حوله های هتلی همراه با چاپ لوگوی سفارشی و نام هتل، حضور تمامی مسئولین خرید ملزومات هتلی، اعلام می دارد. تولید حوله هتلی با لوگوی سفارشی از اصلی ترین هدف هایی می باشد که مبحث محصولات هتلی، را نمایان تر می کند.حوله های هتلی لازمه کیفیت های بالایی هستند که به مرور زمان این کیفیت ها افزایش هم خواهند یافت؛ همانطور که تولیدات امسال تفاوت های زیادی با محصولات سال قبل دارند.لاز م است این نکته را یادآور شویم که بهترین ها برای شما قابل تهیه می باشد.


حوله هتلي ارزان

حوله هتلي ارزان

با توجه به اینکه حوله های هتلی به تعداد کثیر و به صورت چندبار مصرف مورد استفاده قرار می گیرند میبایست در تولید آنها از بهترین تکنولوژی بهره گرفت و آنها را با بالاترین تراکم و انسجام بافت به خط تولید رسانید. لازم است این نکته را یاد آور شویم که هزینه شابلون برای چاپ لوگوی هتل فقط در نخستین بار از هر هتلی اخذ می شود و در تولیدات بعدی این هزینه لحاظ نمی شود.


قيمت حوله هاي هتلي

  قيمت حوله هاي هتلي

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز فروش حوله هتلی ، با اعمال قیمت های مقرون به صرفه بر روی حوله های هتلی سعی در فروش در تیراژ بالای محصولات حوله ای هتلی را در نوع دستی ، حمامی ، استخری و تن پوش را دارا می باشد.با توجه به اینکه حوله های هتلی از جمله ملزومات اساسی در هر اتاق از هتل ها می باشد و باید در حفظ تمیزی و نظافت آنها نهایت دقت را به خرج داد، در رنگ های سفید تولید می شوند تا در صورت بروز هرگونه چرک و آلودگی سریعا شسته و آلودگی آن رفع شود.


ضرورت وجود حوله در هتل های لوکس

ضرورت وجود حوله در هتل های لوکس
  • موارد قابل توجهی که در این زمینه یاد می شود مسئله ضرورت وجود حوله در هتل های لوکس و معمولی می باشد.
  • با تهیه حوله های هتلی متنوع رضایت و خوشنودی را برای شخص مراجعه کننده تامین کنید.
  • بهترین حوله های هتلی را ما برای شما تامین می کنیم.
  • بررسی کیفیت ها و انتخاب مناسب ترین محصولات هم بر عهده شما دوستان می باشد.
  • همگام با ما باشید و به ایده آل ترین محصولات دسترسی داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم منتظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09194969301
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت حوله هتلی مرغوب

تولید کننده حوله هتلی

تولید کننده حوله هتلی زرین ساپ با شناخت کافی به نیاز ها و سلیقه خریداران …