آراد برندینگ
خانه / حوله یکبار مصرف / مرکز فروش حوله یکبار مصرف در ایران

مرکز فروش حوله یکبار مصرف در ایران

با توجه به اینکه اکثر مشتریان طرف قرارداد این گروه تولیدی ، هتل ها و مراکز اقامتی و درمانی و بیمارستانی و سالن های زیبایی هستند ، تولید و فروش حوله یکبار مصرف به صورت عمده انجام می گیرد و درنتیجه می توان گفت قیمت حوله یکبار مصرف باتوجه به سفارش انبوه آن در رنج های متوسط و مقرون به صرفه ای تعیین می شود


قیمت حوله یکبار مصرف استخری

 قیمت حوله یکبار مصرف استخری

صاحبان استخرها مدت زمان زیادی به فکر جایگزینی برای حوله های قدیمی بودند و چالش این مساله که اگر فردی حوله به همراه نداشته باشد به چه وسیله ای بدن خود را خشک نمایند ذهن آن ها را مشغول کرده بود.  در این نوع حوله ها قابلیت جذب ده برابری آب وجود دارد به طوری که می تواند ده برابر وزن خودش بعد از آبگیری وزن داشته باشد که این مساله نقش مهمی در آبکشی و خشک کردن بدن و پوست بعد از حمام کردن و یا خشک کردن بدن بعد از استخر باشد.
مرکز فروش حوله یکبار مصرف در ایران

مرکز فروش حوله یکبار مصرف در ایران

بهره مندی از فروش حوله یکبار مصرف گزینه ای مناسب برای استفاده در آرایشگاه ها، هتل ها و سالن های ماساژ است که در آن ها نیاز به استفاده از حوله های شخصی بهداشتی وجود دارد. این حوله ها با قیمتی بسیار مناسب می تواند جایگزینی بهداشتی برای حوله ها معمولی باشد. از این حوله ها می توان برای خشک کردن دست و صورت استفاده کرد. قدرت جذب آب بالا و امکان شستن و استفاده مجدد از آن برای چندین بار از جمله مزایای آن است. همچنین می توان از این حوله ها برای استفاده در نظافت و تمیزکاری نیز استفاده نمود.خرید حوله یکبار مصرف آرایشگاهی

خرید حوله یکبار مصرف آرایشگاهی

خشک کردن مو با حوله ای که چندین نفر روزانه  از آن می کنند یک مساله بزرگ بهداشتی است چرا که آکنه و موخوره و شوره سر جزو شایع ترین بیماری های است که توان انتقال دارد و حوله نیز به دلیل مرطوب بودن آن جایگاه مناسبی برای رشد و نمو این بیماری ها است. نیاز اول و آخر آرایشگاه های کنونی حوله ی یکبار مصرف است و در این بین حوله های مخصوص این مراکز تولید می شوند که می تواند در اندازه ای همانند حوله های سرشویی معمولی نیاز های مشتریان را برطرف کند و مطابق با سلیقه افراد باشد.

تولید کنندگان حوله یکبار مصرف

تولید کنندگان حوله یکبار مصرف

تولید و فروش حوله یکبار مصرف با توجه با نیاز های بهداشتی جامعه امری ضروری است. عمر مفید حوله‌ها به طور میانگین ۲ سال است. حوله‌ی خیس مکان بسیار عالی و  مناسبی برای رشد باکتری‌هاست، حتی شست‌وشوی مداوم حوله‌ها نیز این مشکل را برطرف نمی‌کند. حال اگر این حوله ها در مکان های عمومی استفاده شود رشد باکتری ها افزایش می یابد و در چند صدم ثانیه از وارد پوست و موی مصرف کننده می شود و عوارض ناخوشایند ویروسی را سبب می گردد.


خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف

خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف

شما متقاضی خرید گرامی اگر خواهان خرید آنلاین و اینترنتی حوله یکبار مصرف به میزان انبوه هستید کافیست با ارسال پیامی از طریق برنامه کاربردی واتساپ به مدیریت فروش این گروه تولیدی سفارش خود را به ثبت رسانده و با دریافت مشاوره فروش و پی بردن به ویژگی های مثبت این محصول ، خرید اینترنتی حوله یکبار مصرف خود را برای مصارف دلخواه خود به سرانجام برسانید.


خرید عمده حوله یکبار مصرف

 خرید عمده حوله یکبار مصرف

با توجه به ازدحام جمعیت در مکان های اقامتی و درمانی و یا حتی سالن های زیبایی و آرایشگاهی استفاده از حوله های دائمی و نگهداری و شست و شوی آنها امری زمانبر و هزینه بر می باشد .با توجه به موارد فوق الذکر استفاده از حوله های یکبار مصرف می تواند جایگزین بسیار خوبی برای حوله های دائمی و چند بار مصرف باشد.

کاربرد حوله های یکبار مصرف

کاربرد حوله های یکبار مصرف

شیوع بیماری های ویروسی و پوستی و اگزما و کهیر و آکنه در مراکز استحمام عمومی مساله ای شایع است و استفاده از تدابیر ویژه ای در خانواده مثل استفاده از رول حول یکبار مصرف می تواند جلوی بسیاری از این عوامل بیماری زا را بگیرد. فروش حوله یکبار مصرف و کاربرد آن که برای استفاده در نظافت و تمیزکاری است در تمامی کشور در حال گسترش است اما در کلان شهرها به این نوع نظافت اهمیت دو چندان داده می شود. با گسترش شهرنشینی توجه به بهداشت عمومی و فردی نیز در جامعه گسترش پیدا کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله یکبار مصرف ارزان

مرکز تولید حوله یکبار مصرف در ایران

از جمله محبوب ترین برند های ایرانی در زمینه تولید حوله یکبار مصرف زرین ساپ …