آراد برندینگ
خانه / شامپو هتلی / مرکز فروش عمده و تولید کننده شامپو هتلی

مرکز فروش عمده و تولید کننده شامپو هتلی

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز فروش شامپو هتلی به صورت عمده و عامل فروش سایر ملزومات بهداشتی هتلی همواره سعی بر این موضوع داشته تا انواع خواسته ها و تقاضاهای متعدد هتل داران را برای تامین رفاه حال مسافران را پاسخگو باشد.

شامپو هتلی چیست؟

شامپو هتلی چیست؟

شامپو هتلی یک نوعی از شامپوهای تولیدی در انواع برندها در احجام کوچک هستند که در اکثر مراکز اقامتی و هتل ها جهت تامین رفاه و آسایش مسافرین ومهمانان هتل ها در اتاق های هتل مهیا شده است. این محوصلات در بسته بندی های بهداشتی قابل فروش و ارائه حضور تمامی هتل داران می باشد.

مرکز فروش عمده و تولید کننده شامپو هتلی

فروش عمده شامپو هتلی

با توجه به اینکه هتل داران سالانه و به طور مداوم و در ایام تعطیلات با ازدحام و شلوغی جمعیت در هتل ها و مراکز اقامتی مواجه هستند تهیه و تامین محصولات بهداشتی هتلی می بایست در تیراژ بالا و به صورت انبوه انجام پذیرد. بر این اساس هتل داران ناچارند اقدام به تامین ملزومات بهداشتی هتلی در انواع مختلف نمایند تا با کمبود این ملزومات بهداشتی برخورد نکنند.

مرکز فروش شامپو هتلی کوچک

مرکز فروش شامپو هتلی کوچک

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز تولید و تامین کننده انواع ملزومات بهداشتی هتلی در ابعاد و اندازه های کوچک اقدام به تهیه و تولید شامپو های هتلی نموده است. پس بدیهی است که روزانه حجم قابل توجهی از این شامپو ها روانه سراسر کشور می شود. معمولا شامپو های هتلی در حجم کم تولید می شوند تا در مدت حضور فرد یا افراد در اتاق به طور کامل مصرف شود و حتی اگر استفاده نیز نگردد به خود فرد مسافر تحویل داده می شود.

فروش شامپو هتلی در انواع برندها

فروش شامپو هتلی در انواع برندها

گروه تولیدی زرین ساپ توانایی این امر را دارد تا با توجه به تقاضای هتل داران و نسبت به درخواست اکثر مراکز اقامتی اقدام به تامین و تولید انواع شامپوهای هتلی کوچک در انواع برندها نماید که در ادامه اشاره ای به هر کدام از این برندها خواهیم داشت:

  • شامپو هتلی طراوت
  • شمپو هتلی ساویز
  • شامپو هتلی صحت
  • شامپو هتلی ایوان
  • شامپو هتلی داروگر

و …

قیمت فروش شامپو هتلی

قیمت فروش شامپو هتلی

لازم است این نکته را یادآور شویم که قیمت فروش شامپو هتلی با توجه به اینکه این محصول و سایر ملزومات بهداشتی هتلی در تیراژ های بالا خریداری می شود دارای حدود قیمت پایین ترو مقرون به صرفه تری هستند و همچنین با توجه به کیفیت تضمین شده و ترکیبات شیمیایی درجه یک که در تولید این محصول بهداشتی درنظر گرفته شده

صادرکننده شامپو هتلی به کشورهای خارجی

صادرکننده شامپو هتلی به کشورهای خارجی

صادرات و ارسال این شامپوها نیز به کشورهای خارجی انجام شده و در آن کشور ها هم با استقبال بسیار ویژه ای همراه می شوند.مصرف کنندگان شامپو هتلی تولید شده در ایران، امروزه در خارج از کشور نیز حضور دارند و به دلیل استقبال خیلی مطلوب از محصولات بهداشتی ایرانی، سرانه صادرات این محصولات به صورت سالانه با افزایش چشمگیری همراه می شود.قطعا می دانید که صادرات از اصلی ترین پایه های اقتصادی یک جامعه است و طبیعتا زمانی که صادرات یک کشور افزایش یابد، تحول شگرفی در اقتصاد آن مملکت نیز به وجود خواهد آمد.

مرکز فروش و تولید شامپو هتلی

مرکز فروش و تولید شامپو هتلی

گروه تولیدی زرین ساپ با هدف فروش و تولید انبوه شامپو هتلی در صدد آن است تا علاوه بر تامین نیازهای بهداشتی مسافرین هتل ها ، در جهت ارتقاء سطح بهداشت فردی و اجتماعی جامعه قدم مثبتی برداشته باشد و نقش مهم و تاثیر گذاری در جهت تامین ملزومات بهداشتی سفر افرادی که ساکن هتل هستند و یا قصد مسافرت دارند را ایفا نماید.

فروش شامپو هتلی به صورت آنلاین

فروش شامپو هتلی به صورت آنلاین

گروه تولیدی زرین ساپ با هدف ترویج تکنولوژی تجارت الکترونیک و ایجاد وبسایت های رسمی و کانالهای اجتماعی مجازی اقدام به تشکیل یک تیم نرم افزاری قوی نموده است تا هم روش های خرید غیر حضوری را برای متقاضیان خرید میسر و فراهم سازد و هم در وقت و هزینه خریداران صرفه جویی شود.

کارخانه تولید شامپو هتلی

کارخانه تولید شامپو هتلی

گروه تولیدی زرین ساپ توانایی این امر را دارد تا با استفاده از اخرین دستاورهای علمی و بهره گیری از نیروهای فعال در بخش اجرایی این مجموعه و با پذیرش سفارشات فروش انواع ملزومات بهداشتی هتلی این امکان را برای متقاضیان خرید فراهم سازد تا یک خریدی مطمئن و آسوده و در عین حال بدون واسطه و مستقیم از کارخانه را تجربه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم منتظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09194969301
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شامپو هتلی به صورت عمده

بزرگترین مرکز خرید شامپو و صابون هتلی

امروزه  اکثر هتلداران فعالیت کننده در کشور خرید شامپو و صابون هتلی را جزو اولویت …