آراد برندینگ
خانه / خمیر دندان هتلی / مرکز فروش مسواک هتلی ارزان در تبریز

مرکز فروش مسواک هتلی ارزان در تبریز

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان قطب فروش مسواک هتلی در رنج های متعادل و ارزان توانایی این امر را دارد تا با تامین ملزومات بهداشتی هتلی سهم قابل توجهی در رعایت بهداشت دهان و دندان مسافران داشته باشد.

مرکز فروش مسواک هتلی

مرکز فروش مسواک هتلی

رعایت بهداشت دهان و دندان در همه عرصه ها یکی از مهترین مباحث بهداشتی در هتل ها و یا سایر مراکز اقامتی و درمانی بوده و می بایست به آن دقت بیشتری به خرج داد.گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان یکی از مراکز فعال تولید و تامین کننده تجهیزات پیشرفته هتلی همواره بر این اصل پایبند است تا سهم قابل توجهی در تامین نیاز های بهداشتی هتل داران داشته باشد.

مرکز فروش مسواک هتلی ارزان در تبریز

فروش مسواک هتلی ارزان

همه ما به این نکته آگاهی داریم که مسافران روزانه به تعداد مکرر از ملزومات بهداشتی هتلی خصوصا مسواک و خمیردندان استفاده می کنند و نیاز به این تجهیزات امری ضروری است و تامین آنها باید در برنامه کاری هر هتل داری قرار گرفته باشد تا بر کیفیت و نحوه ارائه خدمات هتل داری تاثیر مثبتی داشته باشد. بر این اساس فروش مسواک و خمیر دندان هتلی با قیمتهایی کاملا متناسب با توجه به یکبار مصرف بودن آنها از رواج و رونق بیشتری برخوردار است .

فروش مسواک هتلی به صورت عمده

فروش مسواک هتلی به صورت عمده

همه هتل داران ها باید به این مساله توجه ویژه ای داشته باشند که مسواک هتلی از جمله ملزومات بهداشتی هتلی ضروری و اصلی در هر هتل و با مرکز اقامتی می باشد که می بایست کیفیت آن هم در نظر گرفته شود از این جهت گروه تولیدی زرین ساپ علاوه بر این که سعی دارد مسواک های هتلی را با هزینه کمتری به فروش عمده برساند ، سعی بر این داشته که بهترین کیفیت را نیز بر روی محصولات تولیدی خود اعمال نماید.

تولید کننده مسواک هتلی

تولید کننده مسواک هتلی

بهترین تولید کنندگان مسواک و خمیر دندان هتلی سعی می کنند از بهترین مواد اولیه برای تهیه مسواک ها و خمیر دندان های خود استفاده بکنند. هتل ها برای تهیه ی وسایل شخصی داخل اتاق ها نیاز به خرید مسواک و خمیر دندان های هتلی با قیمت مناسب می باشند

قیمت فروش مسواک هتلی

قیمت فروش مسواک هتلی

با توجه به اینکه این گروه تولیدی در زمینه فروش و تولید انواع ملزومات هتلی مشغول به فعالیت می باشد و محصولات هتلی خود را به صورت عمده به فروش میرساند دارای قیمت فروش نسبتاً ارزانی نسبت به فروش خرده می باشد.

خرید عمده مسواک هتلی

خرید عمده مسواک هتلی

باتوجه به ضرورت رعایت بهداشت در هتل ها و توجه مسافرین هتل ها به امر نظافت و اصول بهداشتی می بایست هتل داران سرویس دهی کاملی در این زمینه داشته باشند تا تاثیر مثبتی در ماندگاری نحوه ارائه خدمات در افکار مسافرین را داشته باشد.لازم است این نکته را یادآور شویم که رعایت بهداشت دهان و دندان از جمله مسائل حائز اهمیت در هتل ها و رعایت بهداشت فردی هنگام حضور در هتل ها می باشد.

مرکز فروش عمده مسواک ارزان هتلی

مرکز فروش عمده مسواک ارزان هتلی

باتوجه به حضور تعداد کثیری از مسافران در مراکز اقامتی و هتل ها استفاده از این محصول در تعداد بالا انجام می گیرد و هتل داران می بایست این محصول ها را به صورت عمده و در تیراژ های بالا مورد سفارش قرار دهند. مسواک در حالت عادی به عنوان یک وسیله بهداشتی و نظافتی شناخته می شوند که برای پاکیزگی هر چه بهتر محیط دهان کارایی دارد. این موضوع محدودیت خاصی را نمیشناسد و باید در هر حال به استفاده از آن تاکید می شود.

ویژگی های مسواک هتلی

ویژگی های مسواک هتلی

شرکت تولید کننده مسواک های هتلی زرین ساپ با تولید مسواک هتلی گامی بزرگ در جهت فروش بیشتر محصولات خود برداشته است. مسواک هتلی زرین ساپ یکی از بهترین برند های تولید شده است که دارای ویژگی های مناسبی می باشد.این مسواک ها دارای بسته بندی های سلفونی و وکیوم کارتی هستند. البته به صورت فله ای نیز به فروش می رسند.

 نکات کلی برای نگهداری از مسواک هتلی

 نکات کلی برای نگهداری از مسواک هتلی
 •   هرگز مسواک خود را به اشتراک نگذارید.
 •   به طور مرتب مسواک خود را بشویید.
 •   تمیز کردن عمیق انجام دهید.
 •   مسواک خود را به طور مرتب در ظروف بسته نگهداری نکنید.
 •   مسواک خود را از همان زمان شروع به فرسودگی تعویض کنید.
 •   مسواک خود را از دیگران جدا کنید.
 •   مسواک خود را بعد از سرماخوردگی و بیماری جایگزین کنید.

مسواک هتلی زرین ساپ

مسواک هتلی زرین ساپ

معمولا در هنگام نرخ گذاری برای محصولات هتلی به ویژه مسواک هتلی برخی فاکتور هایی را در نظر می گیرند.
قیمت مسواک های هتلی زرین ساپ و دیگر برند های شناخته شده با توجه به نکات زیر تعیین می شوند:

 • نام برند تولید کننده
 • شکل ظاهری و طرح دسته
 • جنس الیاف برس ها
 • نوع بسته بندی
 • داشتن وسایل جانبی مانند درپوش و زبان پاک کن
 • و غیرهجهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم منتظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09194969301
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده خمیر دندان هتلی

تولید کننده خمیر دندان هتلی

تولید کننده خمیر دندان هتلی زرین ساپ محصولات تولیدی خود را با کیفیت عالی ارائه …