آراد برندینگ
خانه / حوله یکبار مصرف / فروش حوله یکبار مصرف به صورت عمده

فروش حوله یکبار مصرف به صورت عمده

گروه تولیدی زرین ساپ با داشتن پرسنل توانمند و به عنوان مرکز فروش حوله یکبار مصرف برای مصارف گوناگون این توانمندی را دارد تا با ارائه خدمات هتلی متفاوت ، نامی ماندگار در رسته تولیدکنندگان ملزومات هتلی به ثبت رساند و خدمات خود را با کیفیت هرچه تمام تر حضور مراکز طرف قرارداد ارائه نماید.

مرکز فروش حوله یکبار مصرف هتلی

مرکز فروش حوله یکبار مصرف هتلی

با توجه به ازدحام جمعیت و مراجعه تعداد بیشماری از مسافرین به هتل ها در ایام پیک و خصوصا در فصل تابستان ، اهمیت و ضرورت رعایت بهداشت بیش از پیش مورد توجه هتل داران و مسئولین مراکز اقامتی قرار گرفته است. بر این اساس استفاده از حوله های هتلی دائمی مستلزم صرف هزینه های گزاف برای خرید و زمان بسیاری برای نگهداری و شست و شوی حوله می باشد، پس می توان این گونه نتیجه گیری کرد که حوله های یکبار مصرف هتلی می توانند جایگزین بسیار مناسبی برای حوله های هتلی دائمی باشند.

فروش حوله یکبار مصرف به صورت عمده

فروش حوله یکبار مصرف به صورت عمده

با توجه به اینکه بیشتر مشتریان طرف قرارداد این مجموعه، هتل داران و مسئولین مراکز اقامتی وسالن های زیبایی و حتی مراکز درمانی نیز می باشد ، گروه تولیدی زرین ساپ پایه و اساس کار خود را بر مبنای عمده فروشی تعیین کرده است تا در صورت افزایش تقاضا و بالا رفتن نیاز هتل داران به ملزومات هتلی با کمبود این محصولات مواجه نشویم و تمامی نیازمشتریان و مراکز طرف قرارداد را پاسخ گو باشیم.فروش حوله یکبار مصرف آرایشگاهی

فروش حوله یکبار مصرف آرایشگاهی

رعایت بهداشت در مکان های عمومی مانند سالن های زیبایی و آرایشگاه ها به دلیل تجمع بیشتر افراد و مراجعین از اهمیت ویژه ای برخوردار است، باید این نکته را خاطرنشان کرد که استفاده از حوله های چندبار مصرف در این گونه مکان ها به دلیل شیوع بیماری های مسری در این ایام ، امری غیر بهداشتی بوده وحوله های یکبار مصرف می توانند عملکرد بهداشتی تری را داشته باشند.

تولید کننده حوله یکبار مصرف

تولید کننده حوله یکبار مصرف

قدرت جذب آب حوله های یکبار مصرف زرین ساپ بالاست هر چند جای حوله‌های معمولی را نمی‌گیرد، اما از استفاده از حوله‌ی مشترک در مواقعی که دسترسی به حوله‌ی شخصی وجود ندارد بسیار بهتر و بهداشتی‌تر است. گروه تولیدی زرین ساپ فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز نموده است شعار این شرکت نو آوری وتضمین کیفیت محصولات تولیدی مجموعه خود است و به همین خاطر از بدو تاسیس تاکنون این تفکر، پایه و اساس همه فعالیت‌هایش بوده است

مرکز فروش حوله یکبار مصرف

مرکز فروش حوله یکبار مصرف

حوله یکبار مصرف ، کالایی است اقتصادی با قیمتی ارزان که توسط شرکت هایی معتبر از پارچه های نبافته اسپانلس بهداشتی تولید شده و با ماشین آلات بهداشتی و کمترین دخالت انسانی، برش و تا خورده و بسته بندی می شود و همانند بسیاری از اقلام ضروری زندگیمان، نقشی حیاتی در بهداشت فردی ما ایفا می کند. این مرکز فعال تولیدی در صدد آن است تا با ارائه خدمات فروش و تولید ، نامی ماندگار در صنعت تولید حوله های یک بار مصرف به ثبت رساند.

قیمت فروش حوله یکبار مصرف

 قیمت فروش حوله یکبار مصرف

با توجه به اینکه قیمت فروش حوله یکبار مصرف نسبت به فروش عمده و انبوه و تولید در تیراژ بالای آن درعیارهای ریالی متعادلی تعیین می شود این گروه تولیدی همواره سعی خود را بر این امر متمرکز نموده است تا یا اعمال کیفیت برتر بر روی محصولات تولیدی خود ، خدماتی ارزنده ودرخور شآن مصرف کنندگان را اراده دهد.

حوله یکبار مصرف استخری

حوله یکبار مصرف استخری

 

حوله های استخری سایز بزرگی دارند که آنها را به گزینه ای مناسب برای استخر ها و باشگاه های ورزشی تبدیل می کند. این حوله ها با قابلیت جذب آب بالا و امکان شستشو و استفاده چندین باره می تواند برای مسافرت ها نیز گزینه ای مناسب باشد. در صورت نیاز به حوله ای با گرماژ متفاوت می توان با توجه به نیاز شما به صورت سفارشی آن را تولید کرد.ویژگی حوله یکبار مصرف

ویژگی حوله یکبار مصرف

 گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز تولید حوله یکبار مصرف در ایران توانسته است به عنوان یک مرکز فعال فعالیت خود را از چندین سال قبل آغاز نماید و در این زمینه به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. حوله یکبار مصرف پارچه ای است از الیاف ویسکوز، پلی استر و یا پنبه که با تکنولوژی خاصی بصورت نبافته، تولید می شود یعنی تار و پود ندارد. اولین تکنولوژی منسوجات نبافته، همان تکنولوژی نمد بافی خودمان است.جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله یکبار مصرف ارزان

مرکز تولید حوله یکبار مصرف در ایران

از جمله محبوب ترین برند های ایرانی در زمینه تولید حوله یکبار مصرف زرین ساپ …